Rodinné centrum Heřmánek Přátelský, inspirativní a bezpečný prostor pro celou rodinu.

KALENDÁŘ AKCÍ

KONTAKT

ADRESA:  Náves Svobody 41,
                  Olomouc - Holice 

TELEFON: +420 736 783 629

                  +420 777 007 279

EMAIL:  rc-hermanek@seznam.cz


 

              HDRY_BARVA-page-001

 

NOVINKY NA E-MAIL

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu a získejte přehled o všech důležitých aktualitách a novinkách!

PODPOŘENO

Aktivity RC Heřmánek  jsou podpořeny z dotačního programu Rodina  MPSV ČR, statutárním městem Olomouc a Olomouckým krajem.

     image001

 

Tiskové zprávy

Zdravotní gramotnost (2013)

Co se v mládí nenaučíš, ve stáří si tě najde
Praktický život nás denně staví před řadu nových otázek i problémů. Co s tím, když školy jsou určeny pro děti, a my máme přesto dojem, že bychom s lecčím potřebovali poradit? Kurzy finanční a zdravotní gramotnosti jsou přesně takovou nabídkou, jakou v nynějším náročném světě mnozí z nás ocení. O kurzech finančí gramotnosti už mnoho lidí slyšelo a někdo je i absovloval, novou nabídkou jsou kurzy gramotnosti zdravotní.

Číst dále...

Finanční gramotnost 2012

Vzít si půjčku? Podepsat novou smlouvu s mobilním operátorem? A co dělat, když potomek nezaplatil pokutu z MHD, a nám se najednou ozve exekutor? Ve všech těchto situacích to chce co nejvíce informací i základní povědomí o světě financí.

Číst dále...

Projekt M-AMINA

Ve dnech 13. – 15. 11. 2012 se v Olomouckém kraji uskutečnilo další školení tzv. moderátorek, maminek na rodičovské dovolené a před návratem do zaměstnání, které se chtějí aktivně věnovat vzdělávání v oblasti zaměstnatelnosti.

Číst dále...

Obecná KPSS (2013)

Co je lepší, než rodina? Přece spokojená rodina! Kupu receptů na to, jak v rodině dosáhnout kýžené spokojenosti, nabízí olomoucké Rodinné centrum Heřmánek. Škála služeb centra, fungujícího už od roku 2006, je mimořádně široká. Obsahuje samozřejmě tradiční poradenství, například ohledně těhotenství, rodičovství či velmi potřebné slaďování profesního a rodinného života, přes hlídání dětí, cvičení, oblíbenou výměnu praktických informací mezi lidmi, kteří se v Heřmánku setkávají, angličtinu pro děti i pro dospělé, až po docela specifické služby, jako je třeba stříhání malých dětí, pro které byl doposud holič něco jako příšera ze zlého snu.

Číst dále...

Heřmánek umí spojit rodinu i zaměstnání

Heřmánek umí spojit rodinu a zaměstnání. Kdo se přidá? Děti nebo práce? Nebo snad děti v práci? Ale co na to šéf? Ten, komu se poštěstí narazit na zaměstnavatele s certifikátem Auditu rodina & zaměstnání, má vyhráno. Dilema mnoha rodin, matek i otců, zda se věnovat profesi či raději zůstat u výchovy dětí, lze totiž alespoň občas vyřešit i ke všestranné spokojenosti.

Číst dále...

Projekt od kočárku k podnikání

Rodinné centrum Heřmánek provozované občanským sdružením Heřmánci se stalo partnerem projektu zaměřeného na podporu zahájení a rozvoje podnikání, na který se podařilo získat dotaci z Evropského sociálního fondu Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Číst dále...

Mamma help - Přednáška v rodinném centru Heřmánek

Dne 5. 3. 2014 na pozvání paní PhDr. Petry Tenglerové jsme zavítaly společně s Hankou Valentíkovou přednášet do Rodinného centra Heřmánek v Olomouci.

Číst dále...

Proti rozvodovosti bojují rodinná centra vzděláváním rodičů

Olomouc, 12. května 2014 – Jako příležitost setkat se svými příznivci a představit svou činnost zájemcům z řad veřejnosti vnímá Rodinné centrum Heřmánek oslavu 8. výročí svého vzniku, která se koná 14. května od 9 do 12 hodin a nebude na ní chybět dort se svíčkami, divadelní představení pohádky O veliké řepě a další zábavný program pro malé i velké návštěvníky.

Číst dále...

Předčasně narozených dětí stále přibývá. Riziková jsou vícečetná těhotenství a vyšší věk matek

Olomouc, 12. května 2014 – V pořadí již čtvrtou Párty s Nedoklubkem, tedy setkání rodin s předčasně narozenými dětmi, pořádá ve čtvrtek 15. května 2014 od 16.00 do 18.00 hodin v Rodinném centru Heřmánek občanské sdružení Nedoklubko ve spolupráci s RC Heřmánek a Centrem pro rodiny s dvojčaty a vícerčaty.

Číst dále...

DĚKUJEME:

          Koupelny Olomoucimage005 Portál První pomoc živě

 banner techsoup.cz      ROSSMANN_Drogerie_parfumerie_1      Koyo_průhledné pozadí

Mezi námi   mladá fronta   logo_machovsky