Rodinné centrum Heřmánek Přátelský, inspirativní a bezpečný prostor pro celou rodinu.

KALENDÁŘ AKCÍ

KONTAKT

ADRESA:  Náves Svobody 41,
                  Olomouc - Holice 

TELEFON: +420 736 783 629

                  +420 777 007 279

EMAIL:  rc-hermanek@seznam.cz


 

              HDRY_BARVA-page-001

 

NOVINKY NA E-MAIL

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu a získejte přehled o všech důležitých aktualitách a novinkách!

PODPOŘENO

Aktivity RC Heřmánek  jsou podpořeny z dotačního programu Rodina  MPSV ČR, statutárním městem Olomouc a Olomouckým krajem.

     image001

 

Projekt od kočárku k podnikání

« zpět

Rodinné centrum Heřmánek provozované občanským sdružením Heřmánci se stalo partnerem projektu zaměřeného na podporu zahájení a rozvoje podnikání, na který se podařilo získat dotaci z Evropského sociálního fondu Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Hlavním cílem projektu je umožnit ženám v Olomouckém kraji založit si vlastní podnikání, které bude udržitelné a v souladu s jejich osobním zaměřením a životními rolemi. Projekt je realizován MC Krteček Jeseník a ve spolupráci s dalšími partnery projektu (Občanským sdružením Mateřské centrum Prostějov, Úřadem práce České republiky a společností ONYX engineering, s.r.o.) bude probíhat v rámci Olomouckého kraje v Jeseníku, Olomouci a Prostějově.

Projekt je určen ženám vracejícím se po rodičovské dovolené na trh práce nebo pečujícím o děti do 15 let a ženám v předdůchodovém věku. Svým zapojením získají všechny účastnice projektu možnost inspirovat se a sdílet své nápady s ostatními podnikatelkami z Olomouckého kraje, pracovat na svém osobnostním rozvoji pod vedením kouče, odborně se připravit v prezenčních a e-learningových kurzech, konzultovat svůj vlastní podnikatelský záměr se specialistkou na podporu podnikání a v neposlední řadě se dozví, jak své podnikatelské aktivity sladit s chodem domácnosti.
Součástí projektu je i založení dětské skupiny při MC Krteček Jeseník, jejímž prostřednictvím bude zajištěna celodenní péče pro děti ve věku od 2 do 3 let.

Projekt je plánován na 23 měsíců a díky jeho realizaci vznikne v Olomouckém kraji celkem 12 nových pracovních příležitostí. Zájemci o bližší informace mohou kontaktovat pracovnice centra prostřednictvím emailu nebo na telefonním čísle 604 339 220 (Petra Tenglerová).

Za RC Heřmánek
PhDr. Petra Tenglerová

DĚKUJEME:

          Koupelny Olomoucimage005 Portál První pomoc živě

 banner techsoup.cz      ROSSMANN_Drogerie_parfumerie_1      Koyo_průhledné pozadí

Mezi námi   mladá fronta   logo_machovsky