Rodinné centrum Heřmánek Přátelský, inspirativní a bezpečný prostor pro celou rodinu.

KALENDÁŘ AKCÍ

KONTAKT

ADRESA:  Náves Svobody 41,
                  Olomouc - Holice 

TELEFON: +420 736 783 629

                  +420 777 007 279

EMAIL:  rc-hermanek@seznam.cz


 

              HDRY_BARVA-page-001

 

NOVINKY NA E-MAIL

Zaregistrujte svou e-mailovou adresu a získejte přehled o všech důležitých aktualitách a novinkách!

PODPOŘENO

Aktivity RC Heřmánek  jsou podpořeny z dotačního programu Rodina  MPSV ČR, statutárním městem Olomouc a Olomouckým krajem.

     image001

 

Obecná KPSS (2013)

« zpět

Heřmánek prospívá dětem i dospělým

Co je lepší, než rodina? Přece spokojená rodina! Kupu receptů na to, jak v rodině dosáhnout kýžené spokojenosti, nabízí olomoucké Rodinné centrum Heřmánek. Škála služeb centra, fungujícího už od roku 2006, je mimořádně široká. Obsahuje samozřejmě tradiční poradenství, například ohledně těhotenství, rodičovství či velmi potřebné slaďování profesního a rodinného života, přes hlídání dětí, cvičení, oblíbenou výměnu praktických informací mezi lidmi, kteří se v Heřmánku setkávají, angličtinu pro děti i pro dospělé, až po docela specifické služby, jako je třeba stříhání malých dětí, pro které byl doposud holič něco jako příšera ze zlého snu.

 

V Heřmánku se rodiče i děti mohou zúčastňovat různých programů, a to výukových, zábavných či sportovních. Centrum je otevřeno jak stálým návštěvníkům, tak i těm, kdo ještě nikde jinde v podobném zařízení nebyli a mají chuť či potřebu o něčem se poradit. Ačkoliv by člověk věci neznalý čekal v rodinném centru především dětičky a mámy, v Heřmánku nezřídka narazí jak na aktivní tatínky, kteří se chtějí na chodu rodiny co nejvíce podílet, tak i na babičky. Různé generace se zde zcela přirozeně prolínají, což pak v rámci přirozené výměny informací vede ke vzájemnému obohacení. Máloco je totiž cennější než letité praxí ověřené zkušenosti.

Rodinné centrum Heřmánek najdete v olomoucké městské části Holice, na návsi Svobody 41, v budově pošty, školící místnost je na stejné návsi, jen na opačné straně, v areálu mateřské školy. 

DĚKUJEME:

          Koupelny Olomoucimage005 Portál První pomoc živě

 banner techsoup.cz      ROSSMANN_Drogerie_parfumerie_1      Koyo_průhledné pozadí

Mezi námi   mladá fronta   logo_machovsky